Zaterdag 22 januari – presentatieviering eerste communicanten

De communicanten willen zich graag aan U voorstellen in de online presentatieviering. Wij zouden het leuk vinden als de communicanten zich aan zoveel mogelijk parochianen kunnen voorstellen. Wilt u meevieren dan kunt een mail sturen naar Petra: coordinator@parochieheiligeaugustinus.nl.  Het zou fijn zijn als u zich voor donderdag 20 januari opgeeft. Op donderdag of vrijdag ontvangt u de link voor de viering.

De viering begint om 19.00 uur via Teams.

 

Zondag 23 januari – oecumenische viering

Al vele jaren zijn we gewend dat we de week van gebed voor eenheid afsluiten met een oecumenische viering in Berlicum/Middelrode. Helaas kon deze vorig jaar niet doorgaan en ook dit jaar kunnen we niet samen vieren in één kerk. Dit jaar zal de oecumenische viering online plaatsvinden. Vanuit de protestantse kerk in Berlicum zullen dominee Dirk-Jan Bierenbroodspot en pastor Isabel van Baal samen voorgaan. Iedereen is van harte uitgenodigd om online mee te vieren. De viering is zondag 23 januari om 10.00 uur. De link voor de viering vindt u hieronder:

https://pgberlicumrosmalen.nl/online-vieringen/

 

Wij hopen u bij één van de vieringen te ontmoeten.

Hartelijke groeten namens het pastoresteam,

Pastor Isabel van Baal