Het Petruskoor Berlicum bestaat dit jaar 50 jaar. Alle redenen om dit groots te vieren. Wij geven u een voorproefje van de geplande feestelijke activiteiten en hopen dat u er bij mag zijn!

Donderdag 25 Mei Eucharistieviering op Hemelvaartsdag in de openlucht nabij de Mariakapel aan de Sassenheimseweg.
We hopen op mooi weer zodat de bewoners van Berlerode deze Maria-viering ook mee mogen maken. Bij onbestendig weer wijken we uit naar de Sacramentskerk in Middelrode.

Zondag 16 juli Koorreis naar Zwolle en Deventer. Ons koor verzorgt een Eucharistieviering in de Basiliek Onze Lieve Vrouw ten Hemelopneming (de Peperbus) in Zwolle en daarna maken wij een boottocht over de IJssel.

Zondag 29 oktober Jubileummis in de Abdijkerk te Heeswijk met mogelijk de ondersteuning van oudjongerenkoor leden.
Zondag 19 november Ceciliaviering met een feestelijke dienst in de Sacramentskerk te Middelrode en met aansluitend een receptie in de Moerkoal. We sluiten het jubileumjaar die dag af met een besloten Ceciliafeest in de Gouden Leeuw.
We wensen iedereen een prachtig jubileumjaar toe!