Skip to main content

Communicanten sparen voor Vincentiusvereniging

Op zaterdag 23 juni was de laatste gezinsviering vóór de zomervakantie. De communicanten van afgelopen jaar hebben tijdens de viering een cheque overhandigd aan de Vincentiusvereniging. De communicanten hadden aan het begin van het communie-traject een spaarpotje gemaakt en vervolgens hebben ze het hele jaar geld gespaard. Ze vertelden dat ze dit op verschillende manieren hebben gedaan. De meesten hebben een klusje gedaan waarmee ze geld konden verdienen zoals het weghalen van onkruid. Ook hebben ze andere mensen gevraagd om mee te sparen: hun ouders en de visite tijdens het communiefeest. En de meeste communicanten hebben ook iets van hun eigen spaargeld gedeeld.

Knap hoe ze het mooie bedrag van €241,06 voor de Vincentiusvereniging hebben gespaard. De Vincentiusvereniging gaat het geld gebruiken om een zomers dagje uit te organiseren voor gezinnen met een smalle beurs. Wilt u ook bijdragen aan een dagje uit dan kunt u een gift overmaken naar IBAN: NL80RABO0112932029 t.n.v. Vincentiusvereniging Sint-Michielsgestel.